Storm van Leeuwen–Magnus prijs 2017

Het bestuur roept de leden op tot inzendingen voor de Storm van Leeuwen–Magnus prijs 2017.

Prijs

De prijs wordt toegekend aan de auteur van de beste wetenschappelijke publicatie op het gebied van klinisch neurofysiologisch onderzoek in de afgelopen twee jaar. Uit de inzending moet duidelijk blijken dat de kandidaat als ‘auctor intellectualis’ van het artikel beschouwd kan worden. De uitreiking zal plaats vinden op de voorjaarsvergadering van de NVKNF (tijdens de KNF dagen 2017). Voor de winnaar is er een speciaal voor deze prijs ontworpen kunstvoorwerp en een geldbedrag van € 1.000. Klik hier voor het volledige reglement.

De artikelen dienen te zijn gepubliceerd of geaccepteerd in een internationaal “peer-reviewed” wetenschappelijk tijdschrift in de periode tussen 1 januari 2015 en 31 december 2016. De inzending dient uiterlijk 15 januari 2017 in het bezit te zijn van de voorzitter van de jury dr. J.H. van der Hoeven.

De beoordeling van het ingezonden werk zal geschieden door een jury bestaande uit:

  • J.H. van der Hoeven, Groningen
  • J.T.H.M. Koelman, Amsterdam
  • Dr. Ir. M.J. A.M. van Putten, Enschede
  • M.J. Zwarts, Heeze

Voorgedragen werk svp zenden aan de voorzitter van de jury (alleen digitaal): Dr. J.H. van der Hoeven uit UMC Groningen (j.h.van.der.hoeven@umcg.nl).

 
 
 
 
LOGIN LEDEN